Na poziom efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa produkcyjnego wpływają m.in. rosnące koszty transakcyjne, w tym związane z realizacją zadań w obszarze dystrybucji.

 

Dystrybucja bowiem warunkuje sprawną obsługę klienta. O jej poziomie decydują najczęściej takie czynniki, jak: jakość i niezawodność dostaw, elastyczność systemu dystrybucji, a także szybkość i terminowość realizacji zamówień.

 

Odpowiednio opracowane procesy pozwalają optymalizować zarówno koszty bezpośrednie w obszarze transportu, jak i minimalizować np. straty w produkcji lub w obszarze reklamacji klientów.

Posiadamy magazyny w całej Europie:

Goteborg - 800 m2

Birmingham - 600 m2

London - 1.200 m2

Konin - 1.000 m2

Piła - 1.000 m2

Chrzanów - 2.500 m2

Wiesbaden - 1.300 m2

Arad - 1.300 m2

Paris - 1.300 m2

Perpignan - 1.100 m2

Lizbona - 1.000 m2

Praga - 3.000 m2

Doradztwo

Pojemniki

Oferujemy sprzedaż, kupno, wynajem oraz czyszczenie pojemników.

 

W naszej ofercie znajdują sie:

Formularz kontaktowy

Wycena

Formularz i Wycena

Borykasz się z problemem małej dostępności aut, wolnym czasem reakcji na zapytania, nieterminowymi dostawami i wysokimi kosztami transportu? Przetestuj nasz serwis!

Dane osobowe

  Twoja wiadomość

  Kariera w branży TSL
  Jesteś energiczną i pełną optymizmu osobą? Lubisz pracę gdzie kontakt z klientem ma kluczowe znaczenie? Dołącz do naszego zespołu!

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Padro Logistics spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Pogorzycach, która przetwarza Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności

  Kariera w branży TSL
  Jesteś energiczną i pełną optymizmu osobą? Lubisz pracę gdzie kontakt z klientem ma kluczowe znaczenie? Dołącz do naszego zespołu!
  pl_PL
  en_GB de_DE cs_CZ pl_PL