Transport kolejowy to atrakcyjna i przyjazna dla środowiska alternatywa dla transportu lotniczego i morskiego. Czas realizacji transportu jest krótszy niż dla transportu morskiego (wynosi ok 10-14 dni), a cenowo jest korzystniejszy niż transport lotniczy.

Obsługujemy pełne kontenery (FCL) – 40 ft i 20 ft oraz doładunki (LCL). Oferujemy regularny transport między głównymi centrami biznesowymi w Europie i Azji (np. Zhengzhou, Suzhou, Wuhan, Chongqing, Hefei, Changsha czy Lanzhou).

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie poprzez przygotowanie dedykowanej oferty w pełni dopasowanej do potrzeb nadawcy. Gwarantujemy terminowość dostaw i bezpieczeństwo transportu poprzez codzienny monitoring przesyłek na całej trasie przewozu oraz współpracę ze sprawdzonymi, renomowanymi przewoźnikami kolejowymi.

Spedycja kolejowa to bezpieczny i terminowy sposób transportu Państwa ładunków na dużych odległościach, zwłaszcza z Chin.

Oferta transportu kolejowego

Formularz kontaktowy

Wycena

Formularz i Wycena

Borykasz się z problemem małej dostępności aut, wolnym czasem reakcji na zapytania, nieterminowymi dostawami i wysokimi kosztami transportu? Przetestuj nasz serwis!

Dane osobowe

  Twoja wiadomość

  Kariera w branży TSL
  Jesteś energiczną i pełną optymizmu osobą? Lubisz pracę gdzie kontakt z klientem ma kluczowe znaczenie? Dołącz do naszego zespołu!

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Padro Logistics spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Pogorzycach, która przetwarza Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności

  Kariera w branży TSL
  Jesteś energiczną i pełną optymizmu osobą? Lubisz pracę gdzie kontakt z klientem ma kluczowe znaczenie? Dołącz do naszego zespołu!
  pl_PL
  en_GB de_DE cs_CZ pl_PL