Transport morski stanowi około 70% przewozów ładunków w obrocie międzynarodowym. Wybierają go firmy, którym zależy na dużej ładowności oraz oszczędności finansowej.

 

Ponadto, przewóz towarów drogą morską daje możliwość dostawy każdego rodzaju ładunku, zarówno FCL, jak i LCL, dowolnej wagi.

 

Niemniej jednak, czas oczekiwania na dostawę produktów tą metodą jest najdłuższy.

Dobra znajomość rynku frachtów morskich, długotrwała współpraca z wiodącymi armatorami oraz zaufani partnerzy w portach pozwalają nam zaoferować Państwu solidny serwis z minimalną ilością przeładunków i optymalnym czasem transportu.

 

Współpracując z nami, mają Państwo zapewnione szerokie wsparcie biznesowe, profesjonalne doradztwo spedycyjne, a także stały i wiarygodny monitoring dostaw.

Oferta transportu morskiego

Formularz kontaktowy

Wycena

Formularz i Wycena

Borykasz się z problemem małej dostępności aut, wolnym czasem reakcji na zapytania, nieterminowymi dostawami i wysokimi kosztami transportu? Przetestuj nasz serwis!

Dane osobowe

  Twoja wiadomość

  Kariera w branży TSL
  Jesteś energiczną i pełną optymizmu osobą? Lubisz pracę gdzie kontakt z klientem ma kluczowe znaczenie? Dołącz do naszego zespołu!

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Padro Logistics spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Pogorzycach, która przetwarza Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności

  Kariera w branży TSL
  Jesteś energiczną i pełną optymizmu osobą? Lubisz pracę gdzie kontakt z klientem ma kluczowe znaczenie? Dołącz do naszego zespołu!
  pl_PL
  en_GB de_DE cs_CZ pl_PL