Gdy potrzebują Państwo dostarczyć swój ładunek szybko i bezpiecznie w odległe zakątki świata, z pomocą przychodzi transport lotniczy.

 

Świadczymy usługi transportu lotniczego w oparciu o bezpośrednią współpracę z renomowanymi operatorami lotniczymi oraz we współpracy z siecią wiarygodnych agentów.

 

Przesyłki dostarczamy na całym świecie w systemie door-door. Zapewniamy pełne wsparcie logistyczne i pomoc przy odprawie celnej bez konieczności komunikowania się z wieloma działami i osobami, bo wiemy, że czas to pieniądz.

Oferta transportu lotniczego

Czartery cargo
Jeżeli czas dostawy jest bardzo krytyczny, a odległość pomiędzy nadawcą przesyłki i jej odbiorcą jest zbyt duża by skorzystać z transportu drogowego, rekomendowaną opcją jest transport lotniczy cargo całej przestrzeni samolotu lub jej części. Cena za transport lotniczy wyliczana jest przede wszystkim na podstawie rodzaju, objętości i wagi danej przesyłki oraz terminu jej dostawy. Na ostateczną cenę wpływ mają również liczne opłaty: koszty lotniskowe, odprawa, ubezpieczenie, wystawienie odpowiednich dokumentów, np. Air Way Bill.
Courier on board
Jeżeli przesyłki mieszczą się w bagażu podręcznym, do akcji wkracza zespół kurierów pokładowych.

Wykorzystując ogromną ilość połączeń komercyjnych, jesteśmy w stanie w krótszym czasie i niejednokrotnie taniej, niż w przypadku frachtów czarterowych, dostarczyć Państwa ładunek w dowolne miejsce na świecie.
Pogotowie lotnicze
Mają Państwo pilne spotkanie biznesowe w innej części Europy lub co gorsza grozi Wam zatrzymanie linii produkcyjnej? Oferujemy możliwość organizacji transportu dedykowanymi awionetkami. Mogą one wylądować na dowolnym typie lotniska, nawet trawiastym. Dodatkowo, oszczędzamy czas podczas standardowych odpraw lotniskowych, w tym wypadku ograniczonych do minimum.

Gwarantujemy Państwu pełną kontrolę nad przesyłkami oraz profesjonalną obsługę klienta 24h/7.

Formularz kontaktowy

Wycena

Formularz i Wycena

Borykasz się z problemem małej dostępności aut, wolnym czasem reakcji na zapytania, nieterminowymi dostawami i wysokimi kosztami transportu? Przetestuj nasz serwis!

Dane osobowe

  Twoja wiadomość

  Kariéra w branży TSL
  Jesteś energiczną i pełną optymizmu osobą? Lubisz pracę gdzie kontakt z klientem ma kluczowe znaczenie? Dołącz do naszego zespołu!

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Padro Logistics spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Pogorzycach, która przetwarza Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności

  Kariéra w branży TSL
  Jesteś energiczną i pełną optymizmu osobą? Lubisz pracę gdzie kontakt z klientem ma kluczowe znaczenie? Dołącz do naszego zespołu!
  cs_CZ
  pl_PL en_GB de_DE cs_CZ