Uzupełnieniem naszej oferty jest organizacja przesyłek z wykorzystaniem różnych środków transportu dla jednego ładunku, bez przeładunku i na podstawie jednej umowy przewozu.

 

Jest to nowoczesny i elastyczny sposób transportu ładunków dostosowany do Państwa wymagań i oczekiwań. Jest to najbardziej efektywny sposób przewozu towarów w systemie „door to door”.

Usługi multimodalne mogą bez ograniczeń realizować transport o charakterze międzynarodowym i międzykontynentalnym.

 

Oferujemy organizację transportów intermodalnych zarówno z portów w Gdyni, Hamburgu, Antwerpii jak i przesyłek kontenerowych z Chin koleją transsyberyjską.

Oferta transportu intermodalnego

Formularz kontaktowy

Wycena

Formularz i Wycena

Borykasz się z problemem małej dostępności aut, wolnym czasem reakcji na zapytania, nieterminowymi dostawami i wysokimi kosztami transportu? Przetestuj nasz serwis!

Dane osobowe

  Twoja wiadomość

  Kariéra w branży TSL
  Jesteś energiczną i pełną optymizmu osobą? Lubisz pracę gdzie kontakt z klientem ma kluczowe znaczenie? Dołącz do naszego zespołu!

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Padro Logistics spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Pogorzycach, która przetwarza Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności

  Kariéra w branży TSL
  Jesteś energiczną i pełną optymizmu osobą? Lubisz pracę gdzie kontakt z klientem ma kluczowe znaczenie? Dołącz do naszego zespołu!
  cs_CZ
  pl_PL en_GB de_DE cs_CZ