SPECJALIZACJA

Firma Padro Logistics specjalizuje się w organizacji transportu drogowego we wszystkich wariantach: drobnicowym, w doładunku i dedykowanym.

Naszą domeną są przesyłki ekspresowe oraz w doładunku. Nasi spedytorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji powyższych rodzajów przesyłek. Wiemy jak ważne w przypadku transportów specjalnych jest punktualny czas dostawy czy rzetelna informacja o jej statusie – jest to dla nas absolutny priorytet. W przypadku transportów w doładunku, wykorzystujemy naszą szeroką siatkę transportową i własne huby, aby Państwa ładunek dojechał zawsze na czas, w jak najlepszej cenie.

FLOTA

Firma Padro Logistics specjalizuje się w organizacji transportu drogowego począwszy od drobnicy, LTL po FTL. Zarządzamy flotą pojazdów o następujących parametrach:

SAMOLOTY REJSOWE

CHARTERY CARGO

Jeżeli czas dostawy jest bardzo krytyczny, a odległość pomiędzy nadawcą przesyłki i jej odbiorcą jest zbyt duża by skorzystać z transportu drogowego, oferujemy szybkie i konkurencyjne cenowo rozwiązania w obszarze czarteru samolotów cargo, do każdego miejsca na świecie.

COURIER ON BOARD

Jeżeli przesyłki mieszczą się w bagażu podręcznym, do akcji wkracza nasz zespół kurierów pokładowych. Mając ich w zanadrzu, jesteśmy w stanie skorzystać z niezliczonych opcji połączeń, dzięki czemu w krótszym czasie i niejednokrotnie taniej, niż w przypadku frachtów czarterowych, dostarczymy Państwa ładunek w dowolne miejsce na świecie.

POGOTOWIE LOTNICZE

AWIONETKI

Dla naszych klientów uruchomiliśmy również usługę lotów czarterowych z wykorzystaniem dedykowanych awionetek. Masz pilne spotkanie biznesowe w innej części Europy? Nie ma dla nas problemu, przy pomocy tych samolotów dolecisz z nami na jakiekolwiek, nawet trawiaste, najbliższe lotnisko niedaleko miejsca spotkania. Ponadto, dostarczymy pilny towar oszczędzając na czasie podczas standardowych odpraw lotniskowych – sprawdź nas.

Transport Morski

STATKI

Oferujemy Państwu organizację frachtów morskich do każdego zakątka naszego globu. Export oraz import kontenerów FCL oraz LCL organizujemy w bardzo korzystnych cenach, w szczególności z Chin.

Szczegółowy zakres usług:
– transport przesyłek całokontenerowych FCL,
– transport przesyłek drobnicowych LCL,
– transporty w relacji „door to door”,
– transporty zarówno w kontenerach standardowych 20′, 40′ jak i  chłodniczych 20’RF, 40’RF.

Współpracując z nami, mają Państwo zapewniony najwyższy poziom obsługi w zakresie transportu morskiego oraz szeroko pojęte wsparcie biznesowe, profesjonalne doradztwo spedycyjne, a także stały monitoring dostaw.

POCIĄG

Organizujemy transport kolejowy obejmujący każdy rodzaj ładunków. W zakresie spedycji kolejowej realizujemy:

  • przewozy krajowe i międzynarodowe,
  • przewozy intermodalne: szynowo-drogowe i szynowo-morskie,
  • usługi przeładunkowe, magazynowe i dystrybucyjne,
  • formalności celne.

Realizując nasze usługi współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi operatorami. Spedycja kolejowa to bezpieczny i terminowy sposób transportu Państwa ładunków na dużych odległościach, zwłaszcza z Chin.

ŁĄCZONE

Uzupełnieniem naszej oferty jest organizacja przesyłek dla naszych klientów z wykorzystaniem różnych środków transportu dla jednej przesyłki.

Jest to nowoczesny i elastyczny sposób transportu ładunków dostosowany do Państwa wymagań i oczekiwań. Jest to najbardziej efektywny sposób przewozu towarów w systemie „door to door”

Usługi multimodalne mogą bez ograniczeń realizować transport o charakterze międzynarodowym i międzykontynentalnym, uwzględniając jednocześnie usługę przewożenia towarów „od drzwi do drzwi”.

Oferujemy organizację transportów kolejowych intermodalnych zarówno z portów w Gdyni, Hamburgu, Antwerpii jak i przesyłek kontenerowych z Chin koleją transsyberyjską.